Movies
Ratings
921
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Super Happy ForeverRated ★ 3.0
WolfsRated ★ 3.0
I Am What I AmRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Umamusume: Pretty Derby – Beginning of a New EraRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0
SplitRated ★ 2.5
Lust, CautionRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.0