Series
Ratings
262- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 2.5- Earth Arcade Season 3Rated ★ 3.0
One Dollar LawyerRated ★ 2.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 2.5- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Running ManRated ★ 3.5
Shooting StarsRated ★ 3.0
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- Legal High SP 2Rated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5- 야구대표자: 덕후들의 리그Rated ★ 3.0
Mushoku Tensei Ⅱ : Jobless ReincarnationRated ★ 2.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.0
Detective Academy QRated ★ 4.0