Series
Ratings
22
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.0- Unkind WomenRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 3.0
Doctor StrangerRated ★ 3.5
PastaRated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0