Movies
Ratings
20- WishRated ★ 1.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 1.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 2.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
LucyRated ★ 1.5
InsurgentRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 3.5