Series
Ratings
191
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 3.0
Thousand Years of LoveRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 1.0
In Time With YouRated ★ 5.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 5.0
My Mother Is a Daughter-in-lawRated ★ 2.5- MonsterRated ★ 2.0
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 1.5
D-DayRated ★ 5.0- Hello, God!Rated ★ 3.0
StyleRated ★ 2.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0- Lotus Flower FairyRated ★ 2.5
Assorted GemsRated ★ 2.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 2.0
Medical Top TeamRated ★ 3.5- The Queen's ClassroomRated ★ 1.5