Series
Ratings
50
Mountain Woman, Wall WomanRated ★ 3.0
SangdoRated ★ 4.0
Don't Worry, It's a GhostRated ★ 4.0
Bayside ShakedownRated ★ 3.0- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 3.0
Thank YouRated ★ 5.0
On AirRated ★ 3.0
ResurrectionRated ★ 5.0
Man from the EquatorRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Good Luck!!Rated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 3.0
All InRated ★ 3.0
Lunch QueenRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.0
GalileoRated ★ 3.0