Movies
Ratings
37
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Our SunhiRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 5.0
I Killed My MotherRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
MommyRated ★ 3.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 2.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.5