Movies
Ratings
79
High ArtRated ★ 4.0
Show Me LoveRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.5
PocahontasRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
Hear MeRated ★ 3.0
CarolRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 5.0
Peter PanRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
StokerRated ★ 4.5
Eat Pray LoveRated ★ 5.0