Series
Ratings
46
Inventing AnnaRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 4.5
Black SummerRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
My Brilliant Friend Season 1Rated ★ 4.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.0
My MisterRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
DevsRated ★ 1.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Black SummerRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 1.5
Years and YearsRated ★ 4.5
The WitcherRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 5.0