Movies
Ratings
426
RushRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
Once We Were UsRated ★ 2.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.0
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 2.0
Jurassic World RebirthRated ★ 1.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
LobbyRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Gran TurismoRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5