Series
Ratings
12
Two You Project - Sugar ManRated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 5.0
My Little TelevisionRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0