Series
Ratings
31
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The EddyRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
PastaRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0