Movies
Ratings
207
MonsterRated ★ 5.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 5.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 5.0
Love and MonstersRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
BurningRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
SightlessRated ★ 1.5
Knives OutRated ★ 5.0
Prayers for BobbyRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5