Movies
Ratings
627
SinnersRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 2.0
WickedRated ★ 3.0
Better DaysRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
TwistersRated ★ 3.0
UpgradeRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
The DirtRated ★ 3.0
WishRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Asteroid CityRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
The FlashRated ★ 2.5
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.5