Series
Ratings
43
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 4.0- EuphoriaRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 3.5
To Your EternityRated ★ 3.5
Deca-DenceRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0
UnbelievableRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5