Series
Ratings
247
LIAR GAMERated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The OARated ★ 3.5
FringeRated ★ 4.0
FringeRated ★ 4.0
FringeRated ★ 5.0
FringeRated ★ 5.0
Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 5.0
Secret SmileRated ★ 3.0- True Love.Rated ★ 3.5
- CASANOVARated ★ 3.5
Master of NoneRated ★ 4.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 3.5
One More Happy EndingRated ★ 3.0