Series
Ratings
39
Three Kingdoms (theatrical version)Rated ★ 5.0
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 3.5- Future GPX Cyber Formula SAGARated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 3.5
Future GPX Cyber Formula SINRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 2.5
Berserk Season 1Rated ★ 3.0- 원피스 3기Rated ★ 3.5
- 원피스 2기Rated ★ 3.5
- KBS 글로벌 대기획 요리인류Rated ★ 3.0
- RNARated ★ 3.0
- The Flying SuperboardRated ★ 3.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 3.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
원피스 1기Rated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 3.5- Knowledge Channel eRated ★ 3.5
- 세계테마기행 - 대륙의 뜨거운 심장, 후베이 성Rated ★ 3.5