Series
Ratings
177
The Art of SarahRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 2.0
Kingdom Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- EXchange Season 3Rated ★ 3.5
EXchange Season 2Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 2.5
Prison PlaybookRated ★ 3.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.5