Series
Ratings
187
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.5
Romantics AnonymousRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0- Love on the Brain L&RRated ★ 2.5
EuphoriaRated ★ 4.0
Life's PunchlineRated ★ 3.5
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 1.5
My Dear ExesRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Kowloon Generic RomanceRated ★ 3.5