Series
Ratings
34
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 4.5
BarakamonRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Familiar WifeRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 2.0- Soul EaterRated ★ 2.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0