Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
RipleyRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
The GentlemenRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Poker FaceRated ★ 4.0
The Crown Season 6Rated ★ 4.5
The Crown Season 5Rated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Sex Education Season 4Rated ★ 3.5
BeckhamRated ★ 4.0
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.5