Series
Ratings
38- InuYashaRated ★ 3.0
Dragon Ball ZRated ★ 3.5
Dragon Ball ZRated ★ 3.5
Dragon Ball ZRated ★ 5.0- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 4.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 2.0
HeroesRated ★ 2.5
HeroesRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 1.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 1.5
SpartacusRated ★ 1.5
Incomplete LifeRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.0