Series
Ratings
50- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Smile AgainRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
Cunning Single LadyRated ★ 5.0
Lie to MeRated ★ 5.0