Series
Ratings
51
TriggerRated ★ 0.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5- B tv Lee Dong-jin's PiarchiaRated ★ 3.5
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Gakuen AliceRated ★ 4.0
Begin Again Season 1Rated ★ 4.5
Crime TriviaRated ★ 4.0
Super BandRated ★ 5.0
You Quiz On The BlockRated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 3.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
The Interest of LoveRated ★ 2.5
Temperature of LoveRated ★ 3.0
Life on MarsRated ★ 4.5
The Good Bad MotherRated ★ 2.5
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 2.5
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 4.0