Series
Ratings
101- The Family Is ComingRated ★ 5.0
The Dearest LadyRated ★ 3.0
Sweet Savage FamilyRated ★ 3.5
Happy HomeRated ★ 5.0
Paradise RanchRated ★ 3.0
Gold TowerRated ★ 4.5
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 5.0
Love RainRated ★ 2.0
Modern FarmerRated ★ 5.0
Childless ComfortRated ★ 4.5
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 4.5- Roller coaster 3Rated ★ 4.0
The Virtual BrideRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 2.0
Dr. FrostRated ★ 5.0
Fashion KingRated ★ 5.0
Ohlala CoupleRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Princess AuroraRated ★ 5.0
The Flower in PrisonRated ★ 5.0