Titles you rated
Fallout Season 2Rated ★ 4.0
Fallout Season 1Rated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 2.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
DAN DA DANRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5