Series
Ratings
168
Girl from Nowhere: The ResetRated ★ 2.5- 신인감독 김연경Rated ★ 4.0
Zootopia+Rated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5- 누난 내게 여자야Rated ★ 3.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
One the WomanRated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.5- America's Sweethearts: Dallas Cowboys Cheerleaders Season 2Rated ★ 3.5
America's Sweethearts: Dallas Cowboys Cheerleaders Season 1Rated ★ 3.5- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Girl From NowhereRated ★ 3.0
Road to KingdomRated ★ 4.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.0