Movies
Ratings
119
Still LifeRated ★ 4.0
The ReturnRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 2.5
Our Twisted HeroRated ★ 2.0
Ben-HurRated ★ 2.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
The HuntressesRated ★ 2.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
PoetryRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 3.0
JiseulRated ★ 5.0
The President's BarberRated ★ 3.0