Series
Ratings
358
18 AgainRated ★ 3.5
To My Beloved ThiefRated ★ 3.5- The Village BarberRated ★ 5.0
- 내 마음이 몽글몽글 - 몽글 상담소Rated ★ 4.0
Age of AttractionRated ★ 4.0
Love RevolutionRated ★ 4.0
Boyfriend on DemandRated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 0.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
I Am Married...But!Rated ★ 3.0
Number One on the Call SheetRated ★ 2.5
The Man Who Can't Get MarriedRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 0.5- 아이 엠 복서Rated ★ 3.0
- 누난 내게 여자야Rated ★ 2.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 5.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
My Horrible BossRated ★ 4.0
Turn to Me Mukai-kunRated ★ 3.0