Series
Ratings
110
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Asuka High School March!Rated ★ 4.0
Love ShuffleRated ★ 5.0
Matrimonial Chaos Special 2014Rated ★ 5.0
Romantic PrincessRated ★ 5.0
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 5.0
BOSSRated ★ 5.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 4.0- BakumanRated ★ 4.0
- MR. BRAINRated ★ 5.0
- 괴도 야마네코Rated ★ 5.0
- おせんRated ★ 4.0
Thousand Years of LoveRated ★ 4.0
The Locked Room MurdersRated ★ 5.0
Matrimonial ChaosRated ★ 5.0- OuroborosRated ★ 4.0
The Most Difficult Love in the WorldRated ★ 5.0
Keigo Higashino MysteriesRated ★ 4.0- The Locked Room Murders SpecialRated ★ 5.0