Series
Ratings
800
The King's DoctorRated ★ 3.0
2 Broke GirlsRated ★ 4.5- 2 Broke GirlsRated ★ 4.5
The Fall of the House of UsherRated ★ 4.5- 2 Broke GirlsRated ★ 4.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5- 원피스 18기Rated ★ 4.0
- 원피스 17기Rated ★ 3.5
Sky RojoRated ★ 3.0
Sky RojoRated ★ 3.5
Sky RojoRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 3.5- 원피스 15기 : 마린포드 PART2Rated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Dexter's LaboratoryRated ★ 4.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.0