Movies
Ratings
287
The HelpRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 3.0
High-RiseRated ★ 2.0
ThreeRated ★ 3.5
The EdukatorsRated ★ 3.0- Neither Fish, Nor FowlRated ★ 3.0
Emma's BlissRated ★ 3.5
Gloomy SundayRated ★ 3.0
Ali: Fear Eats the SoulRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.0
The Teacher's DiaryRated ★ 2.5
The Bourne SupremacyRated ★ 3.5
Fifty Shades DarkerRated ★ 2.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
SolarisRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 2.5
The Baader Meinhof ComplexRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.0