Movies
Ratings
1307
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Train DreamsRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
Triple FrontierRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 4.0
The InternshipRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
CasinoRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.5
Don't Buy the SellerRated ★ 2.5- DreamRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0