Series
Ratings
26- 데스노트Rated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Some Day or One DayRated ★ 4.0
My Little Television V2Rated ★ 0.5
TemptedRated ★ 1.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 5.0
LIFERated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.5