Series
Ratings
17
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 0.5
KingdomRated ★ 2.0
Kingdom Season 1Rated ★ 2.0
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
SignRated ★ 2.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
원피스 1기Rated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 2.5
Voice season1Rated ★ 3.5
NARUTORated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5