Movies
Ratings
507
Project Hail MaryRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 2.5
The Remains of the DayRated ★ 4.5
StokerRated ★ 4.5
1922Rated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 2.5
The ConferenceRated ★ 0.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0- NoiseRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 2.5
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5