Series
Ratings
35
Oh My VenusRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
49 DaysRated ★ 4.0- Invisible ManRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
What Happens to My Family?Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 3.5
Baby Faced BeautyRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0