Titles you rated
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 5.0
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
TriggerRated ★ 2.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0- Good BoyRated ★ 1.5
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
Apartment 404Rated ★ 0.5
Crime SceneRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 5.0
Welcome to SamdalriRated ★ 4.5
The Night Agent Season 1Rated ★ 4.5
Strong Woman KangNamSoonRated ★ 4.0
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 4.0