Series
Ratings
28
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
The ActRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0