Series
Ratings
27
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
- プライドRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.5