Titles you rated
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5