Series
Ratings
16
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
VikingsRated ★ 5.0- VikingsRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
VikingsRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Assorted GemsRated ★ 4.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.0
Miss KoreaRated ★ 4.0