Movies
Ratings
113
AquamarineRated ★ 2.5
Edward ScissorhandsRated ★ 2.5
Kick-AssRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.0
He Was CoolRated ★ 2.0
The CoveRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
This Means WarRated ★ 3.5
One DayRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.5- ChangeRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
The DescendantsRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 3.5
How to Steal a DogRated ★ 3.0
Free WillyRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
PKRated ★ 4.0
The Chef of South PolarRated ★ 2.5