Movies
Ratings
762
The SinRated ★ 3.0
The King of KingsRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 4.0
Taylor Swift: The Eras TourRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 1.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
Grand Maison ParisRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 1.0