Series
Ratings
25
Tokyo Ghoul √ARated ★ 1.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 2.5
True DetectiveRated ★ 1.0- Black Rubber ShoesRated ★ 2.0
Tokyo GhoulRated ★ 1.5
LostRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 1.0
The PacificRated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
BarakamonRated ★ 3.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 1.0
Assassination ClassroomRated ★ 1.0
While You Were SleepingRated ★ 1.5
Movie RoomRated ★ 1.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 1.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 2.0
The Light in Your EyesRated ★ 3.0