Series
Ratings
16
PinocchioRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 2.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 3.5
Mr. BeanRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5