Movies
Ratings
91
Gundam Reconguista in G Movie II: Bellri's Fierce ChargeRated ★ 2.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Toni ErdmannRated ★ 1.0
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Mazinger Z: InfinityRated ★ 2.0
BurningRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.5
PsychokinesisRated ★ 3.5- The RemnantsRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
The Transformers: The MovieRated ★ 3.0
Shin GodzillaRated ★ 2.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.0