Series
Ratings
24
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0- The Brave Express Might GaineRated ★ 2.0
- クロスアンジュ 天使と竜の輪舞Rated ★ 1.0
Full Metal Panic! The Second RaidRated ★ 3.0
Full Metal Panic? FumoffuRated ★ 3.0
Full Metal Panic!Rated ★ 2.0- SD Gundam Legend of the Three Kingdoms BraveBattleWarriorsRated ★ 2.0
- Superior Defender Gundam ForceRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Choushinsei FlashmanRated ★ 2.5
HeroesRated ★ 3.0
The PacificRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0