Movies
Ratings
76
Dancing QueenRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Cinderella ManRated ★ 2.0
The President's BarberRated ★ 4.0
Open CityRated ★ 4.0
JumperRated ★ 1.0
Black SwanRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Bride WarsRated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
2012Rated ★ 2.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
SecretRated ★ 2.0