Series
Ratings
190- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
Nagi's Long VacationRated ★ 3.5
From Five To NineRated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 4.5- Gokusen Season 3Rated ★ 3.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.5
The Last CinderellaRated ★ 3.0
Renai no SusumeRated ★ 3.0
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
Older SisterRated ★ 4.0
Queen MantisRated ★ 3.0
Formula 1: Drive to Survive Season 3Rated ★ 4.0
TriggerRated ★ 2.0
Kaiju No.8 Hoshina's Day OffRated ★ 2.5
Formula 1: Drive to SurviveRated ★ 3.5
AsuraRated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.0